03 Korrik 2022

Tregti

Hapet Panairi i Punës 2010

Prishtinë, 13 maj - Sot Oda Ekonomike Amerikane organizoi Panairin e 7-të të Punës, i cili këtë vit u organizua me përkrahjen e Programit për Ndërmarrje... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 2 korrik 2022

- Qendra për Shërbime Humane dhe Zhvillim në bashkëpunim me Zyrën e UNICEF-it, organizon një aktivitet me prindërit dhe fëmijët për të përmbyllur “Muajin e Prindërimit”. (Parku i Gërmisë, ora 9:30)

- Komisioni për Arsim nga Lidhja Demokratike e Kosovës- Dega Gjilan, mban konferencë për medie. (Selia e LDK-së, ora 11:00)