03 Korrik 2022

Tregti

Shahini në Organizatën Botërore të Tregtisë

Prishtinë 14 shtator - Kryetari i Aleancës Kosovare të Biznesit, (AKB), Agim Shahini do të marrë pjesë me një delegacion nga Kosova në forumin e Organizatës Botërore të Tregtisë, (OBT) që do të mbahet në Gjenevë nga 15... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 2 korrik 2022

- Qendra për Shërbime Humane dhe Zhvillim në bashkëpunim me Zyrën e UNICEF-it, organizon një aktivitet me prindërit dhe fëmijët për të përmbyllur “Muajin e Prindërimit”. (Parku i Gërmisë, ora 9:30)

- Komisioni për Arsim nga Lidhja Demokratike e Kosovës- Dega Gjilan, mban konferencë për medie. (Selia e LDK-së, ora 11:00)