03 Korrik 2022

Tregti

Dogana parandalon edhe 23 raste tentim kontrabande

Prishtinë, 24 shtator - Dogana e Kosovës, përkatësisht njësitë antikontrabandë, gjatë javës së fundit identifikojne dhe parandalojnë mallra të ndryshme në tentim kontrabandimi. Zëdhënesi i Doganës Adriatik Stavileci ka... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 2 korrik 2022

- Qendra për Shërbime Humane dhe Zhvillim në bashkëpunim me Zyrën e UNICEF-it, organizon një aktivitet me prindërit dhe fëmijët për të përmbyllur “Muajin e Prindërimit”. (Parku i Gërmisë, ora 9:30)

- Komisioni për Arsim nga Lidhja Demokratike e Kosovës- Dega Gjilan, mban konferencë për medie. (Selia e LDK-së, ora 11:00)