24 Shtator 2021

Angelo Stiller do të largohet nga Bayern verën e ardhshme

Munich, 23 dhjetor - Mesfushori i Bayern Munich Angelo Stiller, si duket do të largohet nga klubi verën e ardhshme, raporton “Bild”.

Kontrata aktuale e 19-vjeçarit skadon në qershor 2021, dhe nuk do t’i ofrohet një shans tjetër për të qëndruar më gjatë në “Allianz Arena”.

Stiller nuk është më në planet e teknikut Flick, dhe pas transferimeve të reja të Marc Roca dhe Tiago Dantas, Bayern do të shikojë të lirojë vend në skuadër me largimin e Stiller.

Kalendari

Ngjarjet e datës 25 Shtator 2021

- Federata e Pingpongut organizon 3 xhirot e radhës në ligën e juniorëve dhe 1 xhiro në ligen e junioreve ku do te mbahet ndeshja ndërmjet ‘Ahmet Hoxha MK’ vs ‘Lidhja e Prizrenit’. (SHMU Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

- Kryetari i Komunës dhe njëherësh kandidati për kryetar të Komunës nga Lëvizja Vetëvendosje! në Prizren, Mytaher Haskuka, do të vizitojë fshatin Nashec. (Oborri i shkollës së fshatit Nashec, ora 18:00)