02 Tetor 2022

Opinion

Pse antiamerikanizmi

Eshtë tmerruese dhe shokuese, kur nga dita në ditë shtohën zërat dhe opinionet në Kosovë, se njerëz të fuqishëm nga shtetet që na ndihmuan... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 1 tetor 2022 - Kryeministri Albin Kurti, bën homazhe te varri i profesorit Ejup Statovci. (Varrezat në Lagjen Arbëria, ora 9:00​)

- Bashkimi i Sindikatave te Parvarura te Kosovës mban konferencë të jashtëzakonshme për medie. (Qendra e Studentëve Salla “1 Tetori”, ora 14:00)