12 Korrik 2020

Turizëm

Bullgarët pakësojnë udhëtimet

Sofie, 28 dhjetor - Udhëtimet e bullgarëve gjatë muajt nëntor të këtij viti ishin 252.3 mijë ose me 10.4 për qind më pak në raport me një muaj më parë dhe njëkohësisht me 0.6 për qind më pak se të regjistruarat... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 12 Korrik 2020

- Kryeministri Avdullah Hoti do të mbajë konferencë për medie. (Oborri i Qeverisë, ora 16:00)