26 Maj 2020

Tregti

Bursat europiane, aziatike dhe Wall Street në rritje

Bruksel - Tokio, 7 mars - Aksionet evropiane u rritën paraditen e së premtes, duke ndjekur fitimet në Azi dhe Shtetet e Bashkuara gjatë natës, përpara publikimit të shifrave të rëndësishme të punësimit në SHBA. Stoqet amerikane u... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 25 Maj 2020

- Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në shenjë nderimi për të burgosurit shqiptarë të vrarë para 21 vjetësh viziton Burgun e Dubravës në Komunën e Istogut. (Burgu i Dubravës ora 10:30)