26 Maj 2020

Tregti

Ballkani përgatitet për pasojat e krizës greke

Prishtinë, 24 mars - Greqia ka qenë një lokomotivë për zhvillimin ekonomik të rajonit të Ballkanit përgjatë të gjithë dekadës së fundit dhe për pasojë, ekspertët në vendet fqinje po bëjnë llogaritë... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 25 Maj 2020

- Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në shenjë nderimi për të burgosurit shqiptarë të vrarë para 21 vjetësh viziton Burgun e Dubravës në Komunën e Istogut. (Burgu i Dubravës ora 10:30)