05 Prill 2020

Tregti

Takohen ministrat e financave të G-20

Washington, 23 prill - Ministrat e financave dhe guvernatorët e bankave qendrore të grupit G-20, i cili i bashkon ekonomitë më të mëdha botërore, do të takohen... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 4 Prill 2020

- Me iniciativë të kryetarit Lutfi Haziri mbahet takimi i kryetarëve të komunave të Agjencionit për Zhvillim Rajonal - Lindje më qëllim ndarjen e përvojave me qëllim të parandalimit të përhapjes së Covid-19. (Qendra Operative Emergjente e cila ndodhet në qendrën e studentëve, përkatësisht te kampusi i shkollave të mesme, ora 11:00)