06 Prill 2020

Sport

Sot fillon Java Evropiane e Sportit

Prishtinë, 23 shtator - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka bërë të ditur se nga sot fillon Java Evropiane e Sportit e cila do të mbahet deri më 30... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 6 Prill 2020

- Bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji (ZRrE) mban seancën e dytë me radhë. (Zyrat e ZRrE-së, ora 10:00)

- Përfaqësues të AAK-së mbajnë konferencë për medie rreth situatës emergjente në ekonomi si pasojë e pandemisë së Coronavirusit. (Selia e AAK-së, ora 13:00)