13 Qershor 2021

Siguri

MPB promovoi sektorin e traseologjisë

Prishtinë, 15 prill - Në Agjencinë Ekzekutive të Laboratorit Forenzikës, u promovua fillimi i ekspertimeve në sektorin e traseologjisë, e cila njihet si shkencë mbi studimin e gjurmëve në vendin e krimit dhe studimin e metodave për zbulimin,... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 13 Qershor 2021 - Klubi Off Road Prizreni organizon ngjitje në Maje tek Liqenet. (Përball Qendrës Sportive ”Sezair Surroi” në Prizren, ora 10:00)
 
 - Me rastin e shënimit të 14 Qershorit, Ditës së Çlirimit të komunës së Rahovecit mbahet finalja në futboll të vogël. (Palestra Sportive“Mizahir Isma”, ora 18:00)