05 Dhjetor 2020

Politikë

Jones: SHBA partner i palëkundur ndaj Kosovës

Uashington, 20 shkurt - Zëvendësndihmës sekretari amerikan i Shtetit, Stuart Jones, deklaroi se “Shtetet e Bashkuara të Amerikës mbeten partner i palëkundur i popullit dhe i qeverisë së Kosovës”. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 5 Dhjetor 2020

- Let’s Do It do të shënojë Ditën Ndërkombëtare të Vullnetarëve duke shpallur vullnetarët e vitit 2020. (Zyrat e Let’s Do It, lagjja Pejton, rr. Pashko Vasa, ora 11:00)