05 Dhjetor 2020

Politikë

Ministri Hyseni viziton Britaninë e Madhe

Prishtinë, 18 mars - Të hënën më 22 mars, Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni udhëton në Britani të Madhe për një vizitë zyrtare dyditore.
Të martën dhe të... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 5 Dhjetor 2020

- Let’s Do It do të shënojë Ditën Ndërkombëtare të Vullnetarëve duke shpallur vullnetarët e vitit 2020. (Zyrat e Let’s Do It, lagjja Pejton, rr. Pashko Vasa, ora 11:00)