25 Janar 2021

Opinion

Prishja e ekuilibrave politik në Kosovë

Hyrja e Lëvizjes “Vetëvendosje!” në garën zgjedhore në zgjedhjet e ardhshme parlamentare që do të mbahen në vjeshtën e vitit të ardhshëm, do t’i përmbys të gjithë ekuilibrat e partive politike në Kosovë... Lexo

Korrupsioni dhe institucionet

Ditët e fundit ka patur një aktivizim të madh të krerëve të shtetit kah drejtësia dhe lufta kundër korrupsionit. Presidenti i Republikës brenda pak... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 24 Dhjetor 2020

- Shtabi i Lidhjes Demokrarike te Kosovës mban konferencë për media. (Selia e LDK-së, ora 12:00)