26 Maj 2020

Opinion

Kosova Top Channel dhe Sali Berisha

Që nga përmbysja e komunizmit nga të gjithë politikanët e Shqipërisë, politikani nga Tropoja Sali Berisha është politikani më i adhuruar dhe më i... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 25 Maj 2020

- Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në shenjë nderimi për të burgosurit shqiptarë të vrarë para 21 vjetësh viziton Burgun e Dubravës në Komunën e Istogut. (Burgu i Dubravës ora 10:30)