10 Gusht 2020

Simpson pozon nudo për revistën Marie Claire

SHBA, 8 prill - Jessica Simpson ka vendosur të paraqitet nudo në një reviste. Së fundmi, aktorja dhe këngëtarja ka udhëtuar nëpër botë si pjesë e emisionit të saj në MTV, "Jessica Simpson's The Price of Beauty", ku zbulon regjimet e bukurive dhe kulturat e vendeve të ndryshme, duke përfshirë edhe ato afrikane dhe japoneze.

E frymëzuar nga këto udhëtime, bukuroshja dëshiron që të tregojë bukurinë e saj pa makijazh duke pozuar për botimin e majit të revistës Marie Claire.

Simpson, madje ka rënë dakort që fotografia e saj të dal pa u përpunuar aspak në mënyrë digjitale.

Kalendari

Ngjarjet e datës 9 Gusht 2020

- Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e parë interaktiv virtual me Kryeministrin e katërt të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, për të diskutuar situatën aktuale politike në Republikën e Kosovës dhe rolin që mund të luajnë shqiptaro-amerikanët dhe shqiptaro-kanadezët në zgjedhjet e ardhshme. (Virtualisht në Zoom:  https://bit.ly/LVVShBAAug9, 13:00)