25 Tetor 2020

Paris e dehur në Rio, këndon dhe rrezohet

Rio De Jenerio, 16 shkurt - Paris Hilton ka arritur të tërheqë serish vëmendjen e kamerave. Ketë herë në Rio de Janeiro, nëpërmjet një situate te sikletshme: trashëgimtarja qe gjendej në Brazil për te promovuar një marke birre, ka marre superxhiro duke kërcyer nen efektin e alkoolit.

 

Dhe e gjithë ngjarja ka ndodhur ne sytë e dhjetëra personave dhe fotografeve.

Gjate performances se saj, ne çilen ka kenduar edhe disa këngë te Michael Jackson dhe Lady Gaga, ka përfunduar ne toke ne pistën e kërcimit.

Hilton mund te kishte qëndruar aty gjate gjithë kohës po te mos ishte për te dashurin e saj te momentit, 25 vjeçarin Doug Reinhardt, qe e mori ne krahë dhe e çoi ne hotel.

Kalendari

Ngjarjet e datës 25 Tetor 2020

- Nën organizimin e Federatës së Futbollit të Kosovës mbahet dita e dytë e fazës finale të projektit “Elite Youth Development U15”. (Fusha “Top Football” në Mazgit, ora 9:00)

- Federata e pingpongut të Kosovës vazhdon kampionatin Individual për veteran për vitin 2020. (Shkollën fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

- OJQ Sport4all organizon turneun e streetballit "Prishtina Streetball 2020". (Amfiteatri i Pishines se Germise,  ora 12:00)  

- Partia Demokratike e Kosovës dega në Prishtinë mban konferencë për medie. (Dega e PDK-së në Prishtinë afër restaurant Tiffany në Prishtinë, ora 13:00)