10 Prill 2020

Paris çmend meshkujt në Coachella Festival

Kaliforni, 20 prill - Paris Hilton, çmend të pranishmit në Coachella Festival,që mbahet në Kaliforni. Bjondja pasanike është shfaqur me një veshje te verdhë, piercing në kërthizë, por me një dekolte të reduktuar...ku përfundoi gjoksi i saj disi i bëshëm?

Paris nuk humbet asnjë rast për t'u shfaqur dhe sa herë që del në publik numri i recipetave të saj duket i ndryshëm.

Tani të gjithë presin prezantimin e radhës së Paris dhe formave të saj të ardhshme trupore.

Kalendari

Ngjarjet e datës 9 Prill 2020

- Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, do ta pret në takim Kryeministrin në detyrë të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, për të diskutuar lidhur me situatën aktuale të krijuar nga pandemia COVID-19. (Shtëpia e Bardhë, ora 10:30)

- Shkolla Finlandeze organizon Konferencën Virtuale “Si të regjistroheni në universitetet më të mira në botë” e hapur për të gjithë nxënësit në Kosovë. (Google Meet, ora 14:00)

- Komuna e Prishtinës promovon tunelin dezinfektues, i vendosur si masë shtesë për parandalimin e përhapjes së COVID 19. (Oborri i Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare, ora 14:30)

- Studentët e arteve të AAB-së, sjellin ekspozitën e parë virtuale të studentëve në Kosovë. (Transmetim live në faqen e Kolegjit AAB në facebook, ora 17:30)