10 Gusht 2020

Parfumi i Beyonce më i shituri

SHBA, 20 mars - Beyonce Knowles ka fituar tre milionë dollarë nga shitja e parfumit të saj "Heat", vetëm një muaj pas lansimit në SHBA.

Këngëtarja lancoi aromën e saj në muajin shkurt, ndërsa pas një muaji "Heat" është parfumi më i shitur.

Beyonce është shprehur shumë e lumtur me parfumin e saj dhe është shumë e kënaqur që fansat i janë përgjigjur pozitivisht duke blerë në numër të madh parfumin e saj.

Kalendari

Ngjarjet e datës 9 Gusht 2020

- Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e parë interaktiv virtual me Kryeministrin e katërt të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, për të diskutuar situatën aktuale politike në Republikën e Kosovës dhe rolin që mund të luajnë shqiptaro-amerikanët dhe shqiptaro-kanadezët në zgjedhjet e ardhshme. (Virtualisht në Zoom:  https://bit.ly/LVVShBAAug9, 13:00)