10 Gusht 2020

Miranda Kerr pozon topless

SHBA, 19 maj - Engjëlli i Victoria\'s Secret, e bukura, sensualja, tërheqësja Miranda Kerr nuk resht kurrë së habituri njerëzit.

Gjithnjë ka mrekulluar fansat me trupin e saj, kostumet e banjos super-hot tani, e dashura e Orlando Bloom ka dalë në kopertinën e revistës I-d, topless, e bukur dhe e paarritshme.

Jeta e saj profesionale po shkon për mrekulli dhe nuk mbetet pas as marrëdhënia e saj me aktorin bukurosh anglez, me të cilin është diskutuar shumë herë për dasmë.

Nuk dihet ende nëse do të ketë një ceremoni të tillë, por të dy janë fotografuar të lumtur, të dashuruar pranë njër-tjetrit.

Po ashtu kujtojmë që Orlando është mësuar ta shohë Mirandën nudo, ndaj nuk pritet që të bëjë ndonjë skenë xhelozie.

Kalendari

Ngjarjet e datës 9 Gusht 2020

- Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e parë interaktiv virtual me Kryeministrin e katërt të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, për të diskutuar situatën aktuale politike në Republikën e Kosovës dhe rolin që mund të luajnë shqiptaro-amerikanët dhe shqiptaro-kanadezët në zgjedhjet e ardhshme. (Virtualisht në Zoom:  https://bit.ly/LVVShBAAug9, 13:00)