20 Shtator 2020

Lopez: Ndarja nga Afleck më ndryshoi jetën

SHBA, 8 korrik - Jennifer Lopez ka deklaruar se ndarja nga Ben Affleck e ka ndryshuar tërësisht.

“Nuk besoj se isha lënduar aq shumë më parë nga një ndarje pasi kishim shumë ëndrra sëbashku. Eshtë hera e parë kur unë u ndieva vërtetë keq”, shprehet bukuroshja me origjinë nga Porto Riko.

Para lidhjes me Afleck, Lopez ishte lidhur edhe me reperin P. Diddy, moment që e cilesoi si “të shëmtuar”. Jen ka pasur edhe një lidhje me Cris Judd, me të cilin u martua në vitin 2001.

Aktualisht ajo është martuar me Marc Anthony, lidhje nga e cila ka edhe dy binjakë, Max dhe Emme. “E kemi bërë njëri-tjetrin më të mirë. Duket sikur nuk kemi qënë asnjëherë larg”, përfundon Lopez. 

Kalendari

Ngjarjet e datës 20 Shtator 2020

- Forumi Ballkanik në emër të Platformës së Shoqërisë Civile për Demokraci dhe të Drejtat e Njeriut mban konferencë për shtyp në të cilën publikon raportin hulumtues, që është një vështrim mbi progresin e bërë nga 6 vendet e Ballkanit Perëndimor drejt zbatimit të zotimeve të tyre që nga Samiti i Ballkanit Perëndimor në Londër (2018) dhe Poznań (2019), të zhvilluara në kuadër të Procesit të Berlinit të nisur në vitin 2014. (Zyret e Forumit Ballkanik Rr. Tirana, C4/2 LAM B-N2 11-1, banesat e bardha të Prime Group, afër Euro Printy, ora 13:00)
 
- Lëvizja Vetëvendosje mban konferencë për media. (Zyret e LV-së në Arbëri, ora 14:00)