10 Gusht 2020

Kim Kardashian pëlqen të dalë me bikini

SHBA, 3 maj - Kim Kardashian dëshiron që veshjet e brendshme të plazhit ta tregojnë në mënyrë sa më të mirë figurën e saj.

Ylli televiziv është bashkuar me motrat e saj Khloe dhe Kourtney për të dizajnuar linjën e tyre të bikinive, Beach Bunny Swimwear, dhe Kim dëshiron që këto dizajne të nxjerrin sa më seksi trupin e saj.

\"Më pëlqen të dukem gjithmonë glamuroze dhe të rregullohem mirë kur dal në plazh dhe bikinit që lidhen anash tregojnë më së miri llojin e trupit tim\", ka thënë Kim.

 

Kalendari

Ngjarjet e datës 9 Gusht 2020

- Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e parë interaktiv virtual me Kryeministrin e katërt të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, për të diskutuar situatën aktuale politike në Republikën e Kosovës dhe rolin që mund të luajnë shqiptaro-amerikanët dhe shqiptaro-kanadezët në zgjedhjet e ardhshme. (Virtualisht në Zoom:  https://bit.ly/LVVShBAAug9, 13:00)