10 Gusht 2020

Hilton do të rikthejë karrierën muzikore

SHBA, 3 maj - Paris Hilton raportohet se është duke menduar t'i rikthehet muzikës me ndihmën e kompozitorit legjendar, Linda Perry.

29-vjeçarja është takuar me Perry, e cila ka qenë përgjegjëse për hitin e Christina Aguilera, "Beautiful" dhe atë të Gwen Stefani, "What You Waiting For?", në mesin e shumë të tjerave, dike nxitur spekulimet se ajo dëshiron t'i rikthehet muzikës.

"Kam shkuar e kam vizituar Linda Perry në studio. Ajo është cool dhe studioja e saj është e mahnitshme. E respektoj atë aq shumë si producente. Çfarë talenti", ka shkruar Paris në faqen e saj në Twitter. 

Kalendari

Ngjarjet e datës 9 Gusht 2020

- Qendra në Shtetet e Bashkuara të Amerikës organizon Tubimin e parë interaktiv virtual me Kryeministrin e katërt të Republikës së Kosovës, Albin Kurti, për të diskutuar situatën aktuale politike në Republikën e Kosovës dhe rolin që mund të luajnë shqiptaro-amerikanët dhe shqiptaro-kanadezët në zgjedhjet e ardhshme. (Virtualisht në Zoom:  https://bit.ly/LVVShBAAug9, 13:00)