25 Tetor 2020

Christina Aguilera: Nuk dua fëmijë

SHBA, 13 maj - Christina Aguilera thotë se ajo dëshiron të kënaqet me trupin e saj seksi dhe të mos lind fëmijë të tjerë.

Krijuesja e hitit \"Dirty\", e cila ka një djalë me bashkëshortin Jordan Bratman, ka pranuar se ajo nuk është duke nxituar në zgjerimin e familjes, sepse asaj i ka marrë kohë rikthimi i trupit nga shtatzënia e parë.

\"Unë aktualisht ndjehem më seksi se kurrë më parë. Imazhi im është një evolucion kudo që seksualiteti dhe sensualiteti do të përmenden. A do të kem një fëmijë tjetër? Jo në një të ardhme të afërt. Më mori kohë për ta kthyer trupin në gjendjen e mëparshme pas fëmijës së parë dhe tani dua të kënaqem me jetën\", deklaroi Aguilera për portalin Absolute Now.

Kalendari

Ngjarjet e datës 25 Tetor 2020

- Nën organizimin e Federatës së Futbollit të Kosovës mbahet dita e dytë e fazës finale të projektit “Elite Youth Development U15”. (Fusha “Top Football” në Mazgit, ora 9:00)

- Federata e pingpongut të Kosovës vazhdon kampionatin Individual për veteran për vitin 2020. (Shkollën fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

- OJQ Sport4all organizon turneun e streetballit "Prishtina Streetball 2020". (Amfiteatri i Pishines se Germise,  ora 12:00)  

- Partia Demokratike e Kosovës dega në Prishtinë mban konferencë për medie. (Dega e PDK-së në Prishtinë afër restaurant Tiffany në Prishtinë, ora 13:00)