25 Tetor 2020

Kulturë

Lopez e turpshme rreth skenave seksuale

SHBA, 16 prill - Jennifer Lopez ka ndaluar burrin e saj Marc Anthony të jetë në xhirime kur ajo duhej të realizonte skenat seksuale për filmin "The Back-Up Plan". Aktorja dhe këngëtarja duhej të xhironte disa skena dashurie për filmin e ri, në... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 25 Tetor 2020

- Nën organizimin e Federatës së Futbollit të Kosovës mbahet dita e dytë e fazës finale të projektit “Elite Youth Development U15”. (Fusha “Top Football” në Mazgit, ora 9:00)

- Federata e pingpongut të Kosovës vazhdon kampionatin Individual për veteran për vitin 2020. (Shkollën fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

- OJQ Sport4all organizon turneun e streetballit "Prishtina Streetball 2020". (Amfiteatri i Pishines se Germise,  ora 12:00)  

- Partia Demokratike e Kosovës dega në Prishtinë mban konferencë për medie. (Dega e PDK-së në Prishtinë afër restaurant Tiffany në Prishtinë, ora 13:00)