23 Shtator 2018

Energjetikë

Parashikimi i motit për sot

Prishtinë, 2 gusht - Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur sot do te mbajë mot jostabil dhe pothuaj i ngjashëm me ditët e fundit dhe i... Lexo

Kalendari

Ngajrjet e datës 23 shtator 2018

- Mbahet ceremonia e hapjes zyrtare te Javes Evropiane te Sportit. (Hotel Swis Diamond, ora 11:00)

- Lëvizja Vetëvendosje! mban konferencë për media. (Zyrët qendrore të Vetëvendosjes, ora 13:00)