25 Janar 2021

Ekonomi

Ministri Shala udhëtoi për vizitë në Gjermani

Prishtinë, 5 maj - Një delegacion i Republikës së Kosovës i kryesuar nga Presidenti i shtetit, dr. Fatmir Sejdiu, sot udhëtoi për vizitë në Republikën Federale të Gjermanisë , i shoqëruar edhe nga Ministri i Ekonomisë dhe... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 24 Dhjetor 2020

- Shtabi i Lidhjes Demokrarike te Kosovës mban konferencë për media. (Selia e LDK-së, ora 12:00)