12 Korrik 2020

Bujqësi

Komuna e Gjilanit organizon Darken e Lamës

Prishtinë, 25 tetor - Nën patronatin e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri mbahet festa tradicionale e falënderimeve, Darka e Lamës, e cila implementohet nga Drejtoria për Bujqësi dhe Pylltari në Gjilan. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 12 Korrik 2020

- Kryeministri Avdullah Hoti do të mbajë konferencë për medie. (Oborri i Qeverisë, ora 16:00)