29 Janar 2023

Botë

Putin “bombardohet” me sanksione, i bllokohet çdo gjë

Washington 25 shkurt - Presidenti Vladimir Putin ka marrë sanksione nga të gjitha anët dhe thuajse nga të gjitha shtetet. Shtëpia e Bardhë ka njoftuar ditën e sotme planet e SHBA-së për t’u bashkuar me Bashkimin Evropian dhe Britaninë e Madhe... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 29 janar 2023

- Mbahet Konventa e VII zgjedhore e Rinisë Demokratike të Kosovës ku prezentë do të jetë edhe Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi. (Klan Arena, ora 12:00)