13 Qershor 2021

Arsim

U mbajt provimi pranues për studentë të rinj në UP

Prishtinë, 30 korrik - Në shumë Fakultete të Universitetit të Prishtinës, u mbajt provimi pranues për studentë të rinj. Studentë dhe drejtues të universitetit thonë se procesi u zhvillua mbarë. Nesër zhvillohet provimi pranues... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 13 Qershor 2021 - Klubi Off Road Prizreni organizon ngjitje në Maje tek Liqenet. (Përball Qendrës Sportive ”Sezair Surroi” në Prizren, ora 10:00)
 
 - Me rastin e shënimit të 14 Qershorit, Ditës së Çlirimit të komunës së Rahovecit mbahet finalja në futboll të vogël. (Palestra Sportive“Mizahir Isma”, ora 18:00)